نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 1
تعداد نفرات بازدید کننده: 1

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 12751
تعداد نفرات بازدید کننده: 5972

کل سایت
کل بازدید ها: 85360
تعداد نفرات بازدید کننده: 33926

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنیددوستانی که علاقمند هستند درآمد مناسبی داشته باشند و نیز کاری فرهنگی و علمی داشته باشند، میتوانند با تشویق دوستان خود در سفارش هریک از خدمات و همکاری های ما 20 درصد از مبلغ پرداخت شده توسط افراد مربوطه را دریافت می کنند.

از آنجاییکه راهنمایی و مشاوره های ما ماه ها زمان می برد و ارتباط تنگاتنگ خود را با علم آموزان حفظ می کنیم و قطعا چنین ارتباط و دوره های طولانی مدتی در حیطه علمی - پژوهشی ایران، بی سابقه است، شما ضمن داشتن درآمد خیلی مناسبی، کمک می کنید دوستانتان رزومه قوی تری و توانمندی های علمی بیشتری پیدا کنند و بتوانند به وطن عزیز ایران خدمت کنند.

این مبلغ بالای بازاریابی بی سابقه است و درصد بازاریاب ها در همه موسسات زیر 10 درصد است، اما شما یازاریاب نیستید، بلکه شما همکار در تولید علم هستید و عضو تیم پژوهشی ما، لذا امیدواریم افرادی علاقمند باشند و از این بسته حمایتی استفاده کنند.


در مورد بسته حمایتی همکاری در جذب عضو موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- حداقل تعداد افرادی که می بایست جذب کنید تا ما شما را رسما، همکار در تولید پژوهش بدانیم، پنج نفر است. بدین معنی که اولین تسویه حساب شما، بعد از جذب نفر پنجم خواهد بود. در این زمان مجموع کل سهم شما از پنج نفر بصورت یکجا و پس از جذب نفر پنجم به حساب شما واریز می شود.

2- از نفر ششم به بعد، تسویه حساب ها می تواند پس از جذب هر نفر صورت گیرد (انتخاب با شماست).

تبصره: خود شما نیز اگر ثبت نام کنید، به عنوان یک فرد در نظر میگیریم و طبق این آیین نامه مشابه افرادی که جدب می کنید خود شما هم پس از عضویت شمارش می شوید، و پاداش 20 درصدی دریافت میکنید.

3- ما هیچ کاری نداریم که شما چه سیاستی جهت جذب افراد به کار می بندید. فقط دقت کنید این بازاریابی نیست، دقت کنید زمانیکه به اعتماد رسیدید و مطمئن شدید دوستان خود را به سمت پرتگاه هدایت نمیکنید، سپس تشویقشان کنید. زیرا ما همیشه به نوآوری فکر میکنیم، و دانشجویان ما خود مبلغان ما می توانند باشند.

تبصره: شما می توانید سیاست هایی داشته باشید به عنوان مثال درصدی از بازاریابی خود را به گونه ای که وجهه شما و وب سایت خدشه دار نشود، به افراد بدهید، تا تخفیفی برای آنها باشد.

4- افراد می توانند بصورت گروه پنج نفری ثبت نام کنند تا پاداش 20 درصدی را بین خود تقسیم کنند، تا بدین گونه تخفیفی دریافت کرده باشند.

5- افرادی که برای این طرح همکاری میکنند، به دوستان خود که قصد عضویت دارند، می فرمایند که بصورت آنلاین درخواست خود را داده و در قسمت توضیحات، نام معرف را ذکر کنند.

6- جذب همکار در جذب سفارشات، فقط آنلاین است و برای کلیه فعالیت های ما که هزینه بیشتر از 400  هزار تومان دارند، معتبر است.

تبصره: برای فعالیت های زیر 400 هزار تومان، درصد حمایتی 10 درصد خواهد بود.

7- همکاری در این زمینه ها، برای کلیه افراد داخل و خارج از ایران قابل قبول است. برای همکاران خارج از کشور نیز هزینه بصورت ارزی محاسبه می شود. درآمد آنها بصورت ارزی به حسابشان در خارج واریز می شود.

همکاری های پژوهشی

تبادل لینک:

چنانچه شما وب سایت یا وبلاگی دارید می توانید لینک هر یک از پایگاه های ما را قرار داده و سپس به ما نیز اطلاع دهید تا لینک شما را در وب سایت قرار دهیم.

وب سایت های ما:

پایگاه زیست شناسی ایران
پایگاه دراگ دیسکاوری ایران
شبکه متخصصین زیست شناسی و علوم پزشکی ایران
Parham Academy

پس از قرار دادن هر یک از لینک های فوق، به نشانی پست الکترونیکی زیر اطلاع داده تا پس از بررسی مورد، لینک شما نیز در هر یک از پایگاه های فوق قرار گیرد. در مورد وب سایت هایی که با به زبان انگلیسی داریم، فقط تبادل لینک با وب سایت های انگلیسی زبان قابل قبول است.

نشانی پست الکترونیکی:

admin@parhamacademy.comچنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.0767 ثانيه, 0.0374 براي هر جستجو .