نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 53
تعداد نفرات بازدید کننده: 14

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 61140
تعداد نفرات بازدید کننده: 23348

کل سایت
کل بازدید ها: 85359
تعداد نفرات بازدید کننده: 33926

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنید


ویرایش مقاله مروری و تحقیقاتی

نويسنده : watson در تاريخ : دوشنبه 14 تير 1395 - 10:12:23 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ
--- ( مشاوره برای ویرایش مقاله تحقیقاتی و مروری ) ---

اگر مقاله ای را نوشته اید و یا قصد نوشتن آن را دارید ولی مطمئن نیستید میتوانید آن را منتشر کنید، اینجانب و همکاران من به شما کمک خواهیم کرد.

نوشتن مقاله مروری و داشتن چنین تالیفاتی در CV نشان دهنده سطح دانش بنیادی و اشراف شما بر پیشینه تخصصی کارتان دارد. بهترین زمان برای نوشتن مقاله مروری زمانی است که شما در حال نوشتن پروپوزال هستید.

مقاله مروری صرفا بررسی تاریخی مقالات دیگر نیست بلکه باید دارای ایده باشید کاری نوین را که مکمل کار محققین پیشین است ارائه کنید و در نهایت نیز راهکارهایی را جهت مطالعات آتی در آن زمینه تخصصی ارائه کنید. نوشتن مقاله مروری به مراتب سنگین تر است و ژورنال های خوب به سختی منتشر می کنند. در نوشتن این نوع مقاله من به شما کمک می کنم که در کنار کارهای پژوهشی خود یک مقاله مروری هم داشته باشید.

مزیت بسیار مهم مقاله مروری: مهمترین مزیت آن این است که شما وقتی مقاله مروری مینویسید، با کلیه زوایای موضوع اشنا می شوید. این زمان بهترین زمان است که شما سوژه پژوهش های آینده خود را پیدا کنید، و میتوانید برای پایان نامه خود موضوع پیدا کرده و یا جهت پایان نامه خود را به سمت موضوعات بروز تری تغییر دهید.

مدت همکاری: 8 ماه

تبصره: دوستان دقت کنند چنانچه تا حداکثر متن نهایی مقاله طی هشت ماه آماده نشود، از پشتیبانی خارج می شوید (مگر اینکه مقاله در موضوع چالش بر انگیزی باشد که زمان بیشتری را بطلبد که این نیز بستگی به میزان تلاش و انگیزه نویسندگان مقاله داشته که مدت فوق را تا سه ماه قابل تمدید می کند).

اهداف همکاری: انجام مشاوره برای نگارش مقاله مروری - مشاوره و ویرایش تخصصی مقاله - ویرایش فنی مقاله - ویرایش انگلیسی مقاله توسط ویراستار آمریکایی الاصل (NATIVE) - کنترل پلاژیارسم (سرقت ادبی) - پیگیری و سابمیت به ژورنال

مخاطبین: این طرح به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا که در مرحله نوشتن پروپوزال هستند توصیه می شود. این نوع مقاله از کانال ویراستاری آمریکایی می گذرد. در ضمن دانشجویان سال آخر که مخصوصا از پایان نامه خود رضایت ندارند می توانند با انتشار یک مقاله مروری خوب در ژورنال بهتری، ضعف پروژه خود را جبران کنند.

نکته تکمیلی: هزینه انتشار که توسط ژورنال ها اخذ می شوند مجزا هست و در محاسبات لحاظ نشده اند. اما ژورنال هایی که برای این طرح انتخاب می شوند معمولا فاقد هزینه هستند (که بستگی به کیفیت کار شما دارد).

تشکیل گروه نویسندگان در مقاله: دوستان می توانند بصورت گروهی نیز مشغول شوند، در صورت اضافه شدن افراد، به ازای هر فرد 20 درصد به هزینه مشاوره اضافه شده، اما هزینه های ویراستار آمریکایی تغییری نمی کند. از آنجاییکه برای این کار نیاز به مواد آزمایشگاهی نیست و فقط نیاز به پشتکار دارد، دانشجویان یا محققین برای اینکه هم فشار کار را کم کنند و هم هزینه انتشار مقاله و مشاوره را بین خود تقسیم کنند می توانند بصورت گروهی برای ثبت نام در این طرح تصمیم بگیرند. البته بهتر است بیشتر از چهار نفر نویسنده مقاله نباشند.

در صورت انتشار مقاله: اگر تلاش شما منجر به انتشار مقاله گردید، نیازی به گذاشتن اسم اینجانب در فهرست نویسندگان مقاله نیست. مگر اینکه توافقی صورت گرفته باشد.

موضوع پروژه: به انتخاب اینجانب، درمان های نوین سرطان، داروسازی مولکولی، و پیام رسانی سلولیمشاوره برای: راهنمایی ویرایشی، ارائه موضوع، و سابمیت به ژورنال، پیگیری کامنت های داوران، و ارائه پیشنهاد جهت اصلاح بر اساس رای داوران، و نگارش نامه به سردبیر، نگارش نامه برای شفاف سازی نقطه به نقطه برای کامنت های داوران، و پاسخ به سوالات داوران

هزینه مشاوره: 1500000 تومان

قسط اول: 800000 تومان (زمان پرداخت: در هنگام شروع همکاری)


قسط دوم: 700000 تومان
(زمان پرداخت: آغاز ماه سوم پس از شروع همکاری)
هزینه ویراستار آمریکایی: 900000 تومان (به محض آماده شدن، متن نهایی، و قبل از ارسال به ژورنال؛ بطور تقریبی حدود 6 ماه بعد از شروع همکاری بصورت یکجا باید پرداخت شود)---> هزینه ها شامل هزینه انتشار مقاله (Publication fee) نمی شود.

---> هزینه ها برای یک مقاله مروری است.

چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.3823 ثانيه, 0.1650 براي هر جستجو .